Ruszyły zgłoszenia do III Przeglądu Kolęd i Pastorałek

0

Po raz trzeci Gmina Lubaczów zachęca do udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Konkurs przybierze formę online. Na autorów najpiękniejszych wykonań czekają atrakcyjne nagrody.

– Wystarczy nagrać występ w formie jednego ujęcia, a następnie udostępnić film z możliwością pobrania, wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z klauzulą informacyjną i przesłać wszystko na adres e-mail: gok.lubaczow@gmail.com – wyjaśniają zasady konkursu organizatorzy – Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie.

Uczestnicy zaprezentować mogą jedną kolędę lub pastorałkę. Czas trwania nagrania nie może przekraczać 5 minut. W Przeglądzie mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Lubaczów. Konkurs podzielony będzie na dwie kategorie – soliści (dzieci od 3 do 12 lat, młodzież od 13 do 18 roku życia, dorośli 19-55 lat i seniorzy) oraz grupy (duety, zespoły, rodziny, grupy kolędnicze). Jury wyłoni najpiękniejsze zgłoszenia. Ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe. Ponadto wszystkim uczestnikom wręczone zostaną dyplomy i upominki.

– Śpiewanie kolęd i pastorałek to piękna tradycja, która pozwala wspólnie cieszyć się z przeżywania okresu Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy Państwa do dzielenia się z nami tą radością – zachęcają do udziału w konkursie organizatorzy.

Organizatorzy na nagrania czekają do 16 stycznia. Patronat Honorowy nad Przeglądem objął Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel.

AH, elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here