Na jednym z głównych skrzyżowań w Lubaczowie doszło dziś przed południem do zderzenia dwóch samochodów. Sprawca miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło dziś (06.01) w godzinach przedpołudniowych na skrzyżowaniu ulic Kard. Wyszyńskiego i 3-go Maja w ciągu drogi wojewódzkiej nr 867. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym Volkswagen Caddy uderzył w poprzedzającego go minivana. W wyniku tego poważnych obrażeń doznał kierujący Volksvagenem Multivanem – 53-letni mieszkaniec Lubaczowa trafił do szpitala. Sprawcą zderzenia był 43-letni mieszkaniec Lubaczowa. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca był pijany, bo w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.

– Trwają wyjaśnienia dokładnych okoliczności zdarzenia, na miejscu mogą jeszcze jakiś czas występować utrudnienia w ruchu – informuje asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek, rzecznik KPP Lubaczów.

Galeria zdjęć.

elubaczow.com, tm, hp


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

  1. No to mandacik bedzie spory 😁😁😁 nie mowiac o kosztach nałozonych prze sad , wyplate odszkodowania za utrate zdrowia dla poszkodowanego !!!! sprawa z powodztwa cywilnego..
    To pierwszy taki gosć w powiecie po zmianie przepisów .

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here