Szybkie tempo życia, brak czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków i stanie w kuchni sprawia, że nie mogąc pogodzić tego wszystkiego często to właśnie jedzenie jest czymś co odpuszczamy przede wszystkim. Wtedy sięgamy po coś co mamy pod ręką lub uciekamy się do gotowych posiłków bez szczególnego zwracania uwagi na to co one tak naprawdę zawierają. Diety pudełkowe to świetna alternatywa, gdyż posiłki przygotowane są w oparciu o plan tak aby zawierały wszystkie składniki odżywcze, których nasz organizm potrzebuje, a w dodatku sumarycznie nie przekraczały ustalonej dziennej porcji kalorii. 

Samo przygotowywanie posiłków to tak naprawdę najprzyjemniejsza część gotowania. Do tego wszystkiego należy doliczyć: zakupy składników, sprzątanie po gotowaniu i mycie. Często okazuje się, że podsumowując wydatki i czas poświęcony na organizację, cena także przemawia na korzyść diety pudełkowej. 

To także świetny sposób na to, kiedy chcesz zacząć zdrowe odżywianie, ale skrupulatne liczenie kalorii i poszukiwania odpowiedniego menu sprawiają, że tracisz motywację. Zdrowa dieta pudełkowa przygotowywana jest przez dietetyków, którzy odpowiednie ilości poszczególnych składników. 

Podejrzewasz, że masz jakieś nietolerancje pokarmowe lub masz je stwierdzone i planujesz przejść na zdrową dietę, w celu poprawienia swojego samopoczucia? To dobry sposób na poszerzenie swoich kulinarnych horyzontów i rozeznanie się w tym co oznacza np. dieta bezglutenowa w praktyce. Catering dietetyczny Poznań oferuje diety dostosowane do specjalnych wymagań.

Jak dobrze wybrać catering dietetyczny w Poznaniu?

Zdrowe jedzenie to jeden z głównych celów, dla którego ludzie wybierają fit catering. Pierwszy krok to odpowiedzenie sobie na pytanie, w jakim celu decydujemy się na zdrowe posiłki przygotowywane przez catering. Następnie należy zdecydować, który rodzaj diety będzie do tego najlepszy. Jeżeli Twoim celem jest jedzenie pełnowartościowych posiłków, ale nie masz czasu wybierz dietę zdrowe odżywianie. Chcesz wyeliminować mięso? Zacząć się zdrowo odżywiać? Planujesz zrzucenie zbędnych kilogramów? A być może chcesz wypróbować jak Twój organizm reaguje na dietę bez laktozy lub bez glutenu?

Catering dietetyczny Poznań – kto powinien rozważyć dietę pudełkową?

Catering dietetyczny to rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie pyszne jedzenie przygotowywane ze świeżych produktów, ale nie ma czasu lub ochoty na samodzielne ich przygotowywanie. To także dobry sposób na zmianę nawyków i rozpoczęcie przygody ze zdrowym odżywianiem, kiedy nie do końca wiemy od czego zacząć. 

Fitway

Fitway to jedna z najstarszych firm w Poznaniu, zajmujących się przyrządzaniem i dostarczaniem posiłków dietetycznych oraz oferujących kompleksowe programy odchudzające dla swoich klientów.

Nowoczesny catering dietetyczny / pudełkowy z dostawą do domu.

Nasza oferta to m.in.:

 • – Dieta odchudzająca,
 • – Dieta wegetariańska,
 • – Dieta wegetariańska z rybami,
 • – Dieta zdrowe odżywianie,
 • – Dieta bezglutenowa,
 • – Dieta wegańska,
 • – Dieta antycholesterolowa,
 • – Dieta antycukrzycowa,
 • – Dieta dla kobiet w ciąży i karmiących,
 • – Dieta sportowa,
 • – Dieta bezlaktozowa,
 • – Dieta oczyszczająca,
 • – Dieta dla biur.


Adres firmy:
ul. Św. Marcin 8/7,
61-803 Poznań


Telefon:
+48 515 801 806


Zapraszamy do odwiedzin:
https://www.fitway.pl/


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here