Miejski Dom Kultury w Lubaczowie przyjmuje zgłoszenia do II Świątecznej Gali Talentów Online. Osoby chcące wziąć udział w konkursie powinny skontaktować się z organizatorami do 14 stycznia.

Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych i średnich z Lubaczowa. Rywalizacja odbywać się będzie w kategoriach wiekowych: klasy I-IV, klasy V-VIII i szkoły średnie. Uczestnicy mogą zgłosić swoją prezentację w jednej z form artystycznych: recytacji, piosenki, plastyki i tańca. Tematyka powinna nawiązywać do aury zimowej, Świąt Bożego Narodzenia lub okresu noworocznego. Czas prezentacji nie powinien przekraczać 4 min. Prace plastyczne powinny być wykonane własnoręcznie na kartce z bloku (sfotografowane) lub zaprojektowane w programie graficznym (np. Gimp lub Paint). Forma recytacji, piosenki i tańca powinna zostać zrealizowana powszechnie dostępnym sprzętem: kamerą, telefonem czy tabletem. Z kolei film powinien być nakręcony ze statycznego, poziomego ujęcia . Niedopuszczalna jest jakakolwiek ingerencja w realizację wideo.

Prezentacje należy przesłać mailowo bezpośrednio do instruktorów. Osoby biorące udział w kategorii recytacji powinny swoje prace wysłać na adres: k.czura@mdklubaczow.pl, piosenki na p.batycki@mdklubaczow.pl, prezentacje taneczne na i.kaplon@mdklubaczow.pl, a prace plastyczne na a.hojdak@mdklubaczow.pl. Zwycięzców poznamy 21 stycznia.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie: mdklubaczow.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here