Kto z nas nie marzy o koszulce, torbie czy kubku mającym stylowy akcent oraz wyrażającym indywidualny charakter posiadacza? Do tego kto nie chciałby mieć pewności, że nikt inny nie będzie mieć takiej rzeczy. Zastanawiasz się, gdzie można nabyć taki przedmiot? Odwiedź EMKADRUK, który niedawno pojawił się w Lubaczowie przy ul. Handlowej 18 (w budynku sklepu BHP).

Mając czy nosząc niebanalne rzeczy czujemy się wyjątkowo i nowocześnie. Nic tak nie podkreśla indywidualnego charakteru jak koszulka, kubek, polar, czapka, kurtka czy torba z własnym nadrukiem. Z pewnością nie zastąpi go żaden inny ciuch czy artykuł kupiony w sieciówce. Wyobraź sobie, że codziennie rano pijesz kawę w kubku, na którym nadrukowane jest zdjęcie twojego pupila, twój uśmiech lub ulubiona sentencja albo nosisz koszulkę z fotografią swoich najlepszych kumpli lub z niezapomnianej wycieczki.

Torby, koszulki i kubki z własnym nadrukiem to również najlepszy sposób na wyrażenie osobowości oraz podejścia do świata. Wyjdź z cienia i wyraź swoje poglądy, podkreśl dystans do danej sprawy czy zaprezentuj swoje nieprzeciętne poczucie humoru korzystając z oferty EMKADRUK.

Firma wykonuje przeróżne nadruki metodą sublimacji, sitodruku, folią flex i folią flock. Z oferty skorzystać mogą osoby indywidualne (zamówienie składać można już od jednej sztuki), ale także firmy chcące dbać o swój wizerunek. Dla nich EMKADRUK na odzieży roboczej wydrukuje logo firmy.  Na realizację zamówienia poczekać trzeba jedynie godzinkę (w zależności od ilości zlecenia). Dodatkowo EMKADRUK dla klientów decydujących się na złożenie zamówienia na towarach zakupionych w sklepie ma przygotowaną niespodziankę – otrzymają oni 10% rabat.

Chcąc zaimponować innym koniecznie musisz skorzystać z oferty EMKADRUK. Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem 694 369 773 lub pod adresem: emkadruk.nadruki@gmail.com.

Materiał promocyjny

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here