Fot. facebook.com/szlachetnapaczkalubaczow/

Przez cały weekend obdarowywali paczkami pełnymi prezentów, ale także wnieśli wiele ciepła, radości i dobra. Za nami Weekend Cudów Szlachetnej Paczki, który połączył potrzebujących, darczyńców i wolontariuszy.

Wszystkie rodziny z powiatu lubaczowskiego, objęte projektem „Szlachetna Paczka” (w tym roku było ich ponad 40), otrzymały swoje wymarzone prezenty. Zbierane one były od listopada. Rodziny otrzymały m.in. szale, ciepłe koce, grube skarpety, pralkę, środki czystości i słodycze.

– W tym roku razem z nami był też Hufiec ZHP Jarosław oraz harcerze i zuchy działające przy szkole Podstawowej nr 11. Krąg osób, które włączyły się do stworzenia Szlachetna Paczka Lubaczów zaczyna się na naszym podwórku, później zabiera ze sobą sąsiadów, przyjaciół, znajomych mniej lub bardziej i kończy się na naszych przyjaciołach w Rzeszowie. Wszystkim bardzo dziękujemy! Cieszę się, że udało nam się poznać Lubaczowska Drużynę SuperW. Ci ludzie przyciągają jak magnes! Wyobrażacie sobie, że jeden darczyńca wiózł paczkę do Lubaczowa aż z Wadowic? – podsumowuje na swoim facebooku zaangażowana w działania Ola Kowalowa.

AH, elubaczow.com

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here