Znamy dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia ponownie zawitał do Lubaczowa. W sobotę (11.12) będzie nadawał z naszego miasta w ramach cyklu audycji „Jedyne takie miejsce”.

W sobotni poranek radiowa „Jedynka” po raz kolejny będzie nadawała z Lubaczowa, bo do naszego miasta zawitał Roman Czejarek. Dziennikarz będzie m.in. gościem Muzeum Kresów w Lubaczowie, skąd popłynie sygnał najnowszego odcinka cyklu „Jedyne takie miejsce”. W sobotę od godz. 9:00 na antenie „Jedynki” usłyszymy jakie atrakcje oferuje Ziemia Lubaczowska.

Nasza okolica widać przypadła do gustu dziennikarzowi, który przemierza z mikrofonem całą Polskę, bo gości u nas już kolejny raz. To z pewnością będzie doskonała okazja do promocji podkarpackiej części Roztocza w mediach ogólnopolskich.

Początek audycji już w sobotę o godz. 9:00. Zachęcamy do słuchania na antenie, w aplikacji oraz na stronie na polskieradio.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

12 komentarze

  1. Pan Redaktor Czejarek zawsze będzie mi się kojarzył z audycja Lato z Radiem…beztroskie dzieciństwo,wakacje u dziadków,zapach natury,wolność i słynny sygnał Półka Dziadek o 9. tu polskie radio,potem gawarit polskieje radio,howozyj polski rozhlas itd…wakacje, wycieczki i jedna wielka radość. Chleb ze smalcem albo śmietaną i cukrem …to se ne vrati pane havranek…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here