Bogusław Szymański rozszerza działalność swojej rodzinnej firmy wytwarzającej tradycyjne wędliny. W środę, 8 grudnia otwarte zostaną drzwi nowego sklepu przyzakładowego w Nowym Siole. Z tej okazji przygotowano wiele niespodzianek!

Otwarcie sklepu, który będzie działać przy zakładzie pod adresem Nowe Sioło 117, to odpowiedź na duże zainteresowanie klientów wyrobami wędliniarskimi od Szymańskich. Po świeże kiełbasy, wędliny, boczki, schaby, polędwice, balerony, pasztety czy kaszanki w punktach sprzedaży oferujących ich wyroby, zaraz po dostawie ustawiają się kolejki. Teraz klienci będą mogli nabyć swoje produkty od poniedziałku do soboty w przyzakładowym sklepie, którego otwarcie odbędzie się w najbliższą środę 8 grudnia. Szymańscy chcąc docenić swoich klientów, przygotowali z tej okazji szereg niespodzianek. Pierwszym 100 osobom, które zrobią zakupy za minimum 50 zł, wręczone zostaną gratisowe produkty. Dodatkowo ruszy degustacja wszystkich wyrobów, w tym kiełbasy swojskiej prosto z wędzarni.

Nasza oferta powiększy się o 10 nowych produktów. Jakich dokładnie, dowiecie się już w środę, odwiedzając nasz sklep. Tego dnia odbędzie się degustacja wszystkich produktów. Będzie można się porządnie najeść! Szykujemy sporo niespodzianek! – czytamy na FB profilu Wyrób Wędlin Bogusław Szymański.

Po otwarciu, sklep będzie czynny w dogodnych dla klientów godzinach – od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 17:00 i w soboty od godz. 8:00 do 13:00. 

Zachęcamy do skorzystania z najnowszej oferty Bogusława Szymańskiego, bo jego wyroby docenione zostały na licznych konkursach kulinarnych. Podbiły również serca mieszkańców powiatu lubaczowskiego oraz całego Podkarpacia i Lubelszczyzny. Konsumenci docenili je za doskonały smak i wysoką jakość. Tę wyjątkowość zawdzięczają wykorzystaniu najlepszego mięsa wieprzowego dostarczanego od sprawdzonych hodowców oraz tradycyjnej produkcji z dodatkiem naturalnych przypraw, bez użycia jakichkolwiek polepszaczy smaku, barwników, czy konserwantów.

Przypominamy, że wędliny od Szymańskich można kupić nie tylko w Nowym Siole pod numerem 117, ale także w markecie spożywczym „Domus” w Lubaczowie przy ul. Kazimierza Wielkiego 2 (dostawy realizowane są w każdy czwartek).

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here