Miejski Dom Kultury w Lubaczowie znów może pochwalić się sukcesami swoich podopiecznych. Recytatorzy i aktorzy Teatru Małych Form zdobili kolejne nagrody.

W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie dzieci i młodzież rozwijają swoje umiejętności recytatorskie i aktorskie. Biorą także udział w licznych konkursach. Często do domu wracają z nagrodami. Ostatnio biorąc udział w Turnieju Poetyckim o Laur Impresji, który przeprowadzony został w trzech kategoriach: recytacja, twórczość własna, poezja śpiewana, II miejsce zajęła Patrycja Leszczawska z Teatru Małych Form prowadzonego przez Grażynę Bielec.

Pod okiem instruktor recytatorzy wzięli udział także w Podkarpackim Konkursie Literatura i Dzieci „Znajdź powód do uśmiechu”. Nagrodę Grand Prix wywalczyła Zuzanna Młodowiec. Pierwszą nagrodę przyznaną przez Jury i Jury Dziecięce w I kategorii wiekowej otrzymali Marta i Marcin Mazurkiewiczowie. W kategorii recytacja III miejsce zdobyła Amelia Konopka. III nagroda powędrowała również do Michaliny Kopy i Karoliny Hass. Wyróżnienie w kategorii inscenizacja zdobyli Amelia Konopka i Zuzanna Młodowiec.

Gratulujemy!

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here