W minioną niedzielę (28.11) na zalewie w Horyńcu-Zdrój odbyły się Andrzejkowe Spinningowe Zawody Wędkarskie. Do rywalizacji stanęło 29 zawodników.

Do zawodów przystąpili zawodnicy z miejscowego Stowarzyszenia Wędkarskiego „Amur”, kół wędkarskich Okręgu Przemyskiego oraz juniorzy. Przed rozpoczęciem rywalizacji wszystkich uczestników przywitał Prezes „Amura” Grzegorz Wawryniuk. Później przyszedł czas na rozpoczęcie spiningowania.

W sumie w czasie zawodów złowiono 15 wymiarowych ryb, które tradycyjnie wróciły w dobrej kondycji do wody. Pierwsze miejsce zajął Damian Pelc (1240 pkt.), drugi był Roman Dutkiewicz (700 pkt.), a na trzecim miejscu uplasował się Bogusław Bernacki (620 pkt.). Przyznano także nagrody w postaci kołowrotków spinningowych. Za „Największą rybę” uhonorowano Damiana Pelca, który złowił sandacza o długości 56 cm, a „Najaktywniejszym zawodnikiem” wybrano Romana Dutkiewicza, który złowił 4 okonie.

Wśród uczestinków zawodów wędkarskich rozlosowano nagrody w postaci 10 zestawów przynęt spinningowych ufundowanych przez Firmę Dragon, by następnie wspólnie posilić się przy ciepłym grillu.

wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na ciepłego grilla. Nagrody w postaci kołowrotków, oraz zestawów spinningowych zostały i przekazane przez kolegę Bartosza Bernacik. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Wędkarskie „Amur” w Horyńcu-Zdroju.

Galeria zdjęć, fot. MK „Hutnik” Lubaczów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here