Klub Seniora z Lisich Jam w gminie Lubaczów obchodził uroczystość jubileuszu 10-lecia swojej działalności. Okolicznościowe spotkanie miało miejsce w miejscowym Domu Kultury.

Klub Seniora w Lisich Jamach zakładał śp. Mieczysław Gancarz. Przez dziesięć lat istnienia jego członkowie aktywnie uczestniczyli w życiu lokalnej społeczności, brali udział w wielu wydarzeniach integracyjnych oraz innych spotkaniach, warsztatach, kiermaszach i konkursach.

Działalność w klubie daje seniorom możliwość osobistego rozwoju, kontynuacji aktywności po przejściu na emeryturę, zagospodarowania czasu wolnego, ale przede wszystkim podtrzymywania  i budowania relacji międzyludzkich.

To dla nas przyjemność i ogromna radość, że możemy w ten sposób spędzać wspólnie czas. Spotykając się dbamy o to, by nasze działania były dobrze postrzegane i  przysłużyły się naszym mieszkańcom – mówiła Przewodnicząca Klubu Seniora- Pani Teresa Soliło.

Aktywność seniorów doceniła także Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, który podkreślił, że seniorzy są częścią historii miejscowości. Włodarz wręczył na ręce Przewodniczącej Klubu dla wszystkich jego członków, pamiątkowy list gratulacyjny, kwiaty oraz okolicznościowe upominki.

Uroczystość tę uświetniły dzieci i młodzież uczące się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lisich Jamach przygotowane prze Panią Martę Młodzińską, przyjaciele z pozostałych Klubów Seniora działających na terenie Gminy Lubaczów oraz koordynatorzy. Wśród gości z gratulacjami nie  zabrakło Radnych  i Sołtysów, Dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich – czytamy na stronie gminy Lubaczów.

Galeria zdjęć, fot. gminalubaczow.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here