Z okazji zbliżających się Świąt, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową. Na laureatów czekają cenne nagrody.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji wielu z nas wysyła do siebie kartki z życzeniami. Do kontynuowania tej tradycji zachęca Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, które organizuje konkurs na kartkę bożonarodzeniową. Skierowany on jest do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Cieszanów. Tematyką pacy jest hasło: Święta Bożego Narodzenia w mojej miejscowości. Pocztówki powinny mieć format A4, A5 lub A6 i wykonane mogą być dowolną techniką, z zastrzeżeniem, że praca ma zostać wydrukowana jako pocztówka, a więc nie może być na niej żadnych elementów odstających, jak gałązki itp.

Komisja konkursowa przy ocenie prac weźmie głównie pod uwagę samodzielność wykonania pocztówki, która powinna zawierać własnoręcznie stworzone elementy (a nie kupione i naklejone ozdoby itd.). Dodatkowo punktowana będzie estetyka i odwołanie do architektury charakterystycznej dla danej miejscowości (np. kościół, cerkiew, kapliczka, przydrożny krzyż, figura). Komisja wybierze po jednej pracy z każdej miejscowości, która następnie zostanie wydrukowana jako pocztówka w nakładzie 100 egzemplarzy.

Prace konkursowe należy składać do 30 listopada do godz. 12.00 w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here