Kapłani i katechiści z parafii św. Karola Boromeuszai oraz wspólnoty neokatechumenalnej zachęcają wiernych do utworzenia pierwszej w Lubaczowie małej wspólnoty wiary. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek (29.11) o godz. 18:00 w sali parafialnej na plebanii.

Organizatorzy zapraszają w szczególności osoby, które mają niepowodzenia w pracy lub szkole, zmagają się z paniką covidową, stąpają po cienkim lodzie niepewności, nie znają swojego miejsca w Kościele. Spotkania skierowane są również do osób, których dręczą lęki i cierpienia, mają myśli samobójcze czy gnębi ich smutek i samotność. Przyjść mogą również ci, którym brakuje jedności w małżeństwie. Uczestnicy otrzymają wsparcie i pomoc, a także perspektywę i nadzieję na zmianę.

Spotkania odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 18:00 w sali parafialnej na plebanii.

AH, elubaczow.com

7 komentarze

  1. nazywajmy rzeczy po imieniu….żadne niepowodzenia w pracy czy w szkole, tylko jeden ma takie nazwisko a inny takie, jeden ma łatwiej bo ma takie pochodzenie a inny takie, jeden musi cały czas cos udowadniać a inny dostaje wszystko za free…tak wyglada świat …..sorry ale przynakmniej w naszym powiecie:) sorry ale nie wierzę w żadna nadzieję , juz nie:)

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here