Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie Paweł Kapel przekazał w poniedziałek (22.11) w Oleszycach jedną z głównych nagród loterii AutoLokata 14. Toyotę Yaris w imieniu laureatki Kataryny Kaczkowskiej odebrała jej mama Maria.

Przypomnijmy, że zwycięzców 14. edycji niezwykle popularnej w naszym regionie loterii AutoLokata poznaliśmy we wrześniu. Po ogłoszeniu wyników, sukcesywnie otrzymywali oni swoje bonusy. W poniedziałek (22.11) przyszedł czas na przekazanie jednej z głównych nagród – Toyoty Yaris 2020 1.0VVT-i (72KM) wersja Active, którą wygrała Katarzyna Kaczkowska z Lubaczowa. W jej imieniu samochód odebrała mama Maria. Przekazanie nagrody odbyło się w Parku w Oleszycach.

Obejrzyjcie film.

Wkrótce przekażemy nagrodę główną, czyli mieszkanie w Rzeszowie, które wygrał Pan Konrad Piróg – informuje w komunikacie prasowym Bank Spółdzielczy w Lubaczowie i przypomina, że obecnie trwa 15. edycja loterii, w której główna nagrodą jest hybrydowa Toyota Corolla. Szczegóły znajdziecie na stronie www.bslubaczow.pl.

Galeria zdjęć, fot. BS w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here