Michał Kurek pojawił się w najnowszym filmie Patryka Vegi – „Pitbull”. Młody aktor z Lubaczowa wcielił się w rolę Bobruka.

Grę aktorską Michała Kurka poznać mogliśmy już niejednokrotnie. Absolwent Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie filia we Wrocławiu pojawił się już w znanych serialach, takich jak: „Na sygnale”, „Na Wspólnej”, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „Szadź”, „Zakochani po uszy”, „Będzie dobrze kochanie”, „Pierwsza miłość”. Zobaczyć go można było także w produkcjach filmowych. W „Najlepszym” zagrał pacjenta ośrodka terapii uzależnień, a jako anioł wystąpił w filmie fabularnym, krótkometrażowym „Maria nie żyje”.

Teraz znów zobaczyć go można na dużym ekranie. W najnowszej kinowej części uwielbianego przez widzów cyklu Patryka Vegi – „Pitbull” – Michał Kurek wystąpił jako Bobruk. Film kilka dni temu trafił do kin. Jak zapewniają nas w Miejskim Domu Kultury, w repertuarze lubaczowskiego kina produkcja ma znaleźć się w grudniu. W sieci jest dostępny natomiast zwiastun produkcji (możecie obejrzeć go poniżej).

Mamy dla Was także fotograficzne wspomnienia Michała z pracy przy filmie Pitbull, którą przesłał specjalnie dla Czytelników naszego portalu.

Jak się okazuje Michał nie zwalnia tempa i zaangażował się już do kolejnych projektów.

Obecnie pracuje nad rolą Kordiana w Teatrze Nowym w Krakowie i przygotowuje nowy serial dla Polsatu Akademik, w którym co mnie bardzo cieszy, jestem w głównej obsadzie – mówi Michał Kurek.

Chcecie być na bieżąco? Obserwujcie profil Michała – instagram.com/themichael16

Obejrzycie zwiastun filmu.

AH, hp, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

7 komentarze

  1. Nie wiem dlaczego tyle hejtu, chciałbym zobaczyc jaka była wasza rola zycia, chłopak jest młody i dopiero zaczyna, zobaczymy jego role za 10 lat, mam nadzieję że będą pierwszyoplanowe. Mało kto z was cwoki zdaje sobie sprawę, że do bogactwa czy też sukcesu dochodzi się latami i to małymi kroczkami. Najlepsze jest to że on ma perspektywy na kolejne 10 lat A wy pewnie za 10 lat będziecie w tym samym miejscu czyli hejtowac innych za to, że mają lepiej od was, a prawda jest taka, że większość z was to roszczeniowe nieroby co by tylko socjalne przezerali, a nic nie chcieli dac od siebie by zmienic swoje nędzne życie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here