W sobotę (13.11) rozegrano spotkania ostatniej, siedemnastej kolejki jesiennej rundy jarosławskiej klasy okręgowej. Drużyny z powiatu lubaczowskiego po raz pierwszy zmierzyły się w derbach.

Obie drużyny z powiatu lubaczowskiego grające w jarosławskiej „okręgówce” zmierzyły się w derbach w sobotę (13.11) na stadionie w Dachnowie. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów w roli gospodarza wygrał 2-0 z drużyną Startu Lisie Jamy. Pierwszą bramkę dla zespołu z Lubaczowa zdobył Paweł Hawrylak w doliczonym czasie pierwszej połowy. Drugie trafienie było autorstwa Radosława Hojdaka w 83. minucie. Żółte kartki ujrzało dwóch zawodników z Lubaczowa – Krystian Basznianin i Maciej Grabowski oraz dwóch zawodników z Lisich Jam – Krzysztof Siteń i Witold Antoniów.

Dzięki tej wygranej MKS Pogoń-Sokół Lubaczów awansował na drugie miejsce w tabeli, a Start Lisie Jamy spadł o jedno miejsce w dół i zakończył rundę jesienną na czternastej pozycji.