W weekend (6-7.11) rozegrano spotkania ostatniej kolejki lubaczowskiej A klasy. Zdrój Horyniec po raz kolejny wygrał swój mecz i z dużą przewagą zakończył rundę jesienną na pierwszym miejscu. Na drugiej pozycji utrzymali się Błękitni Futory.

Zdrój Horyniec już tydzień temu miał zapewnione pierwsze miejsce w lidze na koniec rundy jesiennej. W weekend ugruntował jednak swoją pozycję, bo zmierzył się w roli gospodarza z drużyną Gwiazdy Wielkie Oczy, a spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2. Tym samym Zdrój zdobył jeszcze wyższą przewagę nad rywalami i kończy rundę na pierwszym miejscu odskakując na siedem punktów od drugiej drużyny.

Drugą pozycję na koniec rundy zajmują Błękitni Futory z liczbą dwudziestu ośmiu punktów, po zaledwie jednej porażce i czterech remisach. Drużyna ta już tydzień temu zagrała swój ostatni mecz, a więc w niedzielę to Gwiazda Wielkie Oczy miała okazję „przeskoczyć” Błękitnych w tabeli. Zawodnikom z Wielkich Oczu nie udało się jednak pokonać lidera i ostatecznie pozostali oni na trzecim miejscu w tabeli z liczbą dwudziestu sześciu punktów.

Rundę jesienną w dole tabeli zakończyły zespoły z Rudy Różanieckiej (zespół zdobył zaledwie jeden punkt, a w ostatniej kolejce stracił aż 8 bramek)) i Starego Dzikowa.

Wyniki wszystkich meczy 13. kolejki lubaczowskiej A klasy:

LKS Korzenica8-1Roztocze Ruda Różaniecka
Juwenia Cieszanów2-0Zalew Stary Lubliniec
Graniczni Krowica0-1Czerwoni Cewków
Orkan Zapałów2-6Błękitni Futory
Czarni Oleszyce1-3Rolnik Wólka Krowicka
Zryw Młodów2-0Victoria Stary Dzików
Zdrój Horyniec4-2Gwiazda Wielkie Oczy

Tabela po 13. kolejce:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here