Pogoń-Sokół Lubaczów coraz bliżej podium jarosławskiej „okręgówki”

0

Dzięki sobotniej (6.11) wygranej nad Promykiem Urzejowice, MKS Pogoń-Sokół Lubaczów jest coraz bliżej podium jarosławskiej klasy okręgowej. Swój mecz również wygrał Start Lisie Jamy.

Pogoń-Sokół Lubaczów w sobotę (6.11) rozegrała mecz piętnastej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Zmierzyła się w roli gospodarza z Promykiem Urzejowice. Zespół z Lubaczowa pokonał w Dachnowie wicelidera 3-1. Już w przerwie lubaczowski zespół prowadził 3-0 po dwóch bramkach Radosława Hojdaka i jednej Macieja Grabowskiego. Przeciwna drużyna jedynego gola zdobyła w 60. minucie. Dzięki tej wygranej lubaczowski MKS zdobył cenne punkty i zaledwie dwa oczka dzielą go od drugiego miejsca w tabeli. Następny mecz Lubaczowianie zagrają przeciwko Czarnym Pawłosiów, którzy zajmują czternaste miejsce w tabeli.

Start Lisie Jamy swój mecz piętnastej kolejki jarosławskiej „okręgówki” zagrał również w sobotę (6.11) przeciwko drużynie KS-u Szówska. Przez całe spotkanie obie drużyny tworzyły dogodne sytuacje, lecz żadna nie zakończyła się zdobytą bramką. W 90. minucie każdy był przekonany, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, lecz w ostatniej chwili po błędzie bramkarza Roberta Kuflasa umieścił piłkę w bramce i to zespół z Lisich Jam wygrał 1-0. Mimo sobotniego sukcesu bilans punktowy Staru się nie zwiększa, bo zabrano mu trzy punkty za zwycięstwo sprzed tygodnia, za przyznany walkower utracił punkty. Tym samym Lisie Jamy zajmują aktualnie dwunaste miejsce w tabeli.