Zostań Świętym Mikołajem, wesprzyj Dom Dziecka w Nowej Grobli

0

Motocykliści chcąc, by w grudniu Święty Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci, już rozpoczęli akcję Podkarpackie Mikołajki. Zachęcają innych do włączenia się w inicjatywę pomocy podopiecznym domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Mikołajki kojarzone są z prezentami, szczęściem i zabawą. To ważne i dające radość święto, którego z niecierpliwością wyczekują wszystkie dzieci. Miłośnicy jednośladów z Forum Podkarpackich Motocyklistów i Stowarzyszenia Motocykliści Dzieciom chcąc, by wszystkie dzieci otrzymały w tym roku prezenty, organizują zbiórkę pieniędzy.

Mówiąc – Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem – zachęcają do wpłat na numer konta bankowego: 64 1090 2590 0000 0001 4893 9047. 

Wkrótce ruszą także licytacje, z których dochód zostanie przekazany na upominki dla najmłodszych. Zachęcamy do śledzenia facebookowej strony akcji.

W tym roku motocykliści odwiedzą POW im. H. Hanasiewicza w Rzeszowie, Dom dla dzieci i młodzieży Przystań w Tyczynie, Dom Dziecka w Nowej Sarzynie, POW w Nienadowej i Dom Dziecka w Nowej Grobli.

Patronat medialny nad akcją sprawuje nasza redakcja.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here