Lubaczowska A klasa: Trwa walka o drugie miejsce

0

W weekend (30-31.10) miały miejsce spotkania przedostatniej kolejki pierwszej rundy lubaczowskiej A klasy. Lider z Horyńca zapewnił sobie pierwsze miejsce, ale trwa batalia o drugą pozycję.

Błękitni Futory rozegrali mecz przeciwko Granicznym Krowicy w sobotę (30.10). Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Futor 5-1. Hattrickiem popisał się Dariusz Żrałka oraz po jednej bramce zdobyli Sebastian Owca i Artur Łakomy. Drużyna ta zagrała już wszystkie swoje mecze i utrzymuje się aktualnie na drugim miejscu w tabeli. Do pierwszej pozycji brakuje jej czterech punktów.

Zaraz za Błękitnymi znajduje się Gwiazda Wielkie Oczy z dwoma punktami mniej. Mecz dwunastej kolejki lubaczowskiej A klasy przeciwko Czerwonym Cewków wygrała 3-0, a za tydzień zmierzy się w roli gościa z liderem – Zdrojem Horyńcem. Jeżeli pokona swojego przyszłego rywala, to awansuje na drugie miejsce w tabeli.

Zdrój Horyniec w niedzielę (31.10) podjął w roli gospodarza drużynę Juwenii Cieszanów. Mecz ten zakończył się remisem 3-3. Zespół z Horyńca zdobył do tej pory trzydzieści dwa punkty i ma już zapewnioną pierwszą pozycję niezależnie od wyniku ostatniego meczu przeciwko drużynie z Wielkich Oczu.

Wyniki wszystkich spotkań 12. kolejki lubaczowskiej A klasy:

Roztocze Ruda Różaniecka2-4Zryw Młodów
Victoria Stary Dzików1-5Czarni Oleszyce
Rolnik Wólka Krowicka4-3Orkan Zapałów
Błękitni Futory5-1Graniczni Krowica
Czerwoni Cewków0-3Gwiazda Wielkie Oczy
Zdrój Horyniec3-3Juwenia Cieszanów
Zalew Stary Lubliniec2-1LKS Korzenica

Tabela po 12. kolejce:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here