Zespół Klangor, który wygrał tegoroczny Przegląd Kapel CieszFanów Festiwalu, wydał właśnie nowy singiel „Podzieleni”. W sieci można obejrzeć także teledysk, który powstał do jednego z utworów.

Klangor to rockowa ekipa z Warszamy, który działa od dwóch lat. Grupa w tym roku zgłosiła swój udział do Przeglądu Kapel CieszFanów Festiwalu i została jednym z jego zwycięzców. Dzięki temu, zespół wystąpił na głównej scenie podczas drugiego dnia imprezy.

Teraz w sieci pojawił się najnowszy materiał zespołu, który promuje utwór „Podzieleni”. Do tego materiały powstał także ciekawy teledysk grupy. Zachęcamy do posłuchania i obejrzenia klipu.

elubaczow.com, hp

4 komentarze

  1. To mało istotna sprawa aby o tym zaraz pisać. Wiele zespołów wydaje single i nic nadzwyczajnego aby o tm pisać. Problem jest poważniejszy co z Fesiwalem CieszFanów Festiwal skoro już wykluczony jest niby dyrektor festiwalu. Kto teraz przejmie organizację? Nic od czasu festiwalu nie piszą całkowicie ucichło jakby miało nie być już festiwalu. Czy dalej festiwal CieszFanów kolejny rok do tyłu a miało być tak super czy może wyszło na plus. Jaki jest zysk z tegorocznej edycji czy strata. Podobno zarządzał w tym roku specjalista od Folkowiska i pokazu dziwolągów w kolorach tęczowej flagi.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here