W najbliższą sobotę (30.10) w hali Przystanek Kresy przy Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej z programem kabaretowym „Żywot człowieka zabawnego” wystąpi Andrzej Grabowski. Wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem, ale można nabyć jeszcze bilety.

O tym, że ten niezwykły polski aktor, artysta kabaretowy, piosenkarz, scenarzysta i reżyser wystąpi w Baszni Dolnej informowaliśmy początkiem października. Wtedy też ruszyła sprzedaż pierwszej puli biletów w promocyjnej cenie 49 zł – te wejściówki wyprzedały się w kilka dni. Druga pula biletów w cenie 59 zł także cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych. Hala Przystanek Kresy jest jednak wyjątkowo pojemna i ostatnia część wejściówek jest jeszcze dostępna.

Bilety można nabyć u mobilnych przedstawicieli pod numerami telefonów: 600 020 040 lub 500 738 500 oraz zamówić poprzez e-mail: kresowaosada@op.pl. Więcej informacji nt. zamówień znajdziecie na stronie kresowaosada.pl.

– Bilety będzie można nabyć także na miejscu bezpośrednio przed spektaklem, ale warto wcześniej je zarezerwować, bo liczba miejsc jest ograniczona – informuje Kresowa Osada.

Co ważne, tego dnia w Kresowej Osadzie będzie także czynna restauracja (w godz. 13:00 – 23:00), w której serwowane są obecnie dania z uznanego już jesiennego menu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here