Lubaczowska A klasa: Wysoka wygrana lidera z Horyńca-Zdroju

0

W weekend (23-24.10) odbyły się mecze jedenastej kolejki lubaczowskiej A klasy. Wysoko wygrały drużyny z Horyńca-Zdroju i Młodowa. Nie zabrakło również remisów.

Dwucyfrowy wynik osiągnęli zawodnicy horynieckiego Zdroju w meczu przeciwko Korzenicy. Spotkanie odbyło się w niedzielę (24.10) na stadionie w Horyńcu-Zdroju i zakończyło się wynikiem 10-2. Aż pięć bramek dla Zdroju zdobył Artur Hass, dwie Rafał Urban i po jednej Paweł Małecki, Kamil Mazurkiewicz i Kamil Bułas. Dzięki tej wygranej zespół z Horyńca zdobywa dodatkowe trzy punkty i ma ich trzydzieści jeden. Zajmuje niezmiennie pierwsze miejsce z dziesięcioma wygranymi i jednym remisem.

Również w niedzielę (24.10) odbył się mecz o drugie miejsce w tabeli. Błękitni Futory zmierzyli się w nim z Gwiazdą Wielkie Oczy. Pierwsze dwie bramki dla drużyny z Futor padły w pierwszej połowie za sprawą Dariusza Żrałki. Trzecią zdobył Maciej Bem w 84. minucie. Dopiero pod koniec meczu, bo w 87. minucie bramkę honorową dla „Gwiazdy” strzelił Maciej Ważny. Błękitni Futory po wygranej 3-1 zajmują drugie miejsce w tabeli z liczbą 25 punktów. Do lidera brakuje im jednak aż sześciu.

W derbach pomiędzy Granicznymi Krowicą, a Rolnikiem Wólką Krowicką padł remis. Mecz miał miejsce w niedzielę (24.10) w Krowicy Hołodowskiej i zakończył się wynikiem 0-0.

Drugi remis w jedenastej kolejce lubaczowskiej A klasy padł w meczu Orkana Zapałów z Victorią Stary Dzików. Pierwsze bramki dla „Victorii” padły już w czwartej i szóstej minucie. Zawodnicy z Zapałowa zdobyli gole w szesnastej i pięćdziesiątej drugiej minucie. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 2-2.