Remisy Lubaczowa i Lisich Jam w „okręgówce”

0

W weekend (23-24.10) odbyły się mecze trzynastej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Obie drużyny z powiatu lubaczowskiego zagrały na remis.

Fot. MKS Pogoń Sokół Lubaczów

W niedzielę na stadionie w Dachnowie Pogoń-Sokół Lubaczów rozegrała swoje spotkanie trzynastej kolejki jarosławskiej „okręgówki”. Zmierzyła się z Santos Piwodą, która znajdowała się o miejsce niżej w tabeli. Pełen walki mecz zakończył się remisem 2-2. Drużyna z Lubaczowa zakończyła pierwszą połowę z wynikiem 2-1 po bramkach Damiana Ciska i Piotra Hawrylaka. W drugiej połowie to zawodnicy z Piwody strzelili gola i mimo walki do końca obu drużyn mecz zakończył się podzieleniem punktów. Aktualnie Pogoń-Sokół Lubaczów zajmuje niezmiennie piąte miejsce w tabeli z dwudziestoma jeden punktami.

Druga drużyna z powiatu lubaczowskiego również zagrała na remis w tej kolejce. Start Lisie Jamy zmierzył się w roli gospodarza z Promykiem Urzejowicami, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Prowadzenie przejęli zawodnicy z Lisich Jam już w pierwszej połowie po bramce Klaudiusza Hulaka. Drużyna przeciwna do końca walczyła, aby polepszyć swój wynik. Udało im się to dopiero w osiemdziesiątej piątej minucie. Po tym meczu Start Lisie Jamy nadal zajmuje dwunaste miejsce w tabeli z liczbą czternastu punktów.

Wyniki wszystkich spotkań 13. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej:

Czarni Pawłosiów0-0KS Szówsko
Start Lisie Jamy1-1Promyk Urzejowice
San Gorzyce5-0Start Pruchnik
Pogoń-Sokół Lubaczów2-2Santos Piwoda
Łęk Ostrów2-0Orzeł Torki
GKS Orły0-1Płomień Morawsko
Czuwaj Przemyśl0-2Granica Stubno
MKS Radymno2-1Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte0-0LKS Skołoszów

Tabela po 13 kolejce:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here