Wygrana Lubaczowa i porażka Lisich Jam w „okręgówce”

0

W weekend (16-17.10) odbyły się mecze dwunastej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Drużyna z Lubaczowa wygrała swoje spotkanie, Lisie Jamy odniosły porażkę.

Fot. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów

W niedzielę (17.10) Pogoń-Sokół Lubaczów zagrała swój mecz dwunastej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Zwyciężyli oni z Orłem Torkami na ich boisku 3-0. Dwoma bramkami popisał się Radosław Hojdak, a jedną zdobył Damian Cisek. Dzięki tej wygranej drużyna z Lubaczowa ma na swoim koncie 12 punktów i awansowała z siódmego na piąte miejsce w tabeli. Tyle samo punktów ma Santos Piwoda, z którą lubaczowski MKS zmierzy się w przyszłej kolejce. Mecz o wyższe miejsce w tabeli odbędzie się w najbliższą niedzielę (24.10) o godz. 15:00 w Dachnowie.

Również w miniony weekend (17.10) Start Lisie Jamy rozegrał mecz przeciwko drużynie Startu Pruchnika. Zawodnicy z Lisich Jam przegrali na boisku przeciwnika 1-5. Bez punktu spadają o jedną pozycję niżej i zbliżają się tym samym do strefy spadkowej, z której wyszli dwie kolejki temu. Kolejny mecz rozegrają przeciwko Promykowi Urzejowice, który jest aktualnie drugi w tabeli.

Wyniki wszystkich spotkań 12. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej:

KS Szówsko1-1Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów0-0MKS Radymno
Huragan Gniewczyna3-0Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno0-0GKS Orły
Płomień Morawsko1-0Łęk Ostrów
Orzeł Torki0-3Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda1-2San Gorzyce
Start Pruchnik5-1Start Lisie Jamy
Promyk Urzejowice1-1Czarni Pawłosiów

Tabela po 12. kolejce:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here