W niedzielę (17.10) rozegrano spotkania dziesiątej kolejki lubaczowskiej A klasy. Wysokie wyniki padły w Starym Dzikowie i Wólce Krowickiej. Na pozycji lidera umocnił się horyniecki Zdrój.

Zdrój Horyniec odskoczył jeszcze bardziej przeciwnym drużynom, po wygranym meczu przeciwko zespołowi Zalewu Stary Lubliniec. Po wygranym spotkaniu 5-1 Zdrój ma na swoim koncie 28 punktów, a kolejna drużyna o 5 mniej. Do końca rundy pozostają trzy kolejki.

Gwiazda Wielkie Oczy nadal jednak walczy o pierwsze miejsce w tabeli, a swój mecz dziesiątej kolejki, przeciwko Rolnikowi Wólce Krowickiej wygrała aż 7-2. Zespół zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 41:18.

Błękitni Futory zagrali na remis w meczu przeciwko Juwenii Cieszanów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Aktualnie drużyna z Futor ma na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty i spadła na trzecie miejsce w tabeli. Poniżej galeria zdjęć z tego spotkania.

Wysoki wynik padł także w spotkaniu pomiędzy Granicznymi Krowica, a Victorią Stary Dzików. Końcowy rezultat to 7-0 dla Krowicy.

Wyniki wszystkich meczy 10. kolejki lubaczowskiej A klasy:

Roztocze Ruda Różaniecka4-4Czarni Oleszyce
Zryw Młodów3-1Orkan Zapałów
Victoria Stary Dzików0-7Graniczni Krowica
Rolnik Wólka Krowicka2-7Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Futory1-1Juwenia Cieszanów
Czerwoni Cewków5-2LKS Korzenica
Zdrój Horyniec5-1Zalew Stary Lubliniec

Tabela po 10. kolejce:

Galeria zdjęć z meczu Błękitni Futory – Juwenia Cieszanów, Fot. Antoni Hulak

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here