Fot. elubaczow.com

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza w środę (20.10) na webinar pt.  „Dotacje dla rolnictwa”. Po wcześniejszym zgłoszeniu można w nim uczestniczyć w placówce przy ul. Mazury.

W ramach wydarzenia zaproszeni eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej omówią aktualnie realizowane działania skierowane do rolników.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu korzystając z lokalizacji zapewnionej przez Lubaczowskie Biuro Powiatowe mogą zgłosić chęć swojego udziału dzwoniąc pod numer telefonu 16 633 02 11 do dnia 19 października do 15:30 – informuje w komunikacie Biuro Powiatowe ARiMR w Lubaczowie.

Istnieje również możliwość uczestnictwa w spotkaniu we własnym domu i podłączenia się za pośrednictwem prywatnych komputerów. Link niezbędny do dołączenia do spotkania zostanie umieszczony na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here