Wójt Gminy Lubaczów nagrodził nauczycieli

0

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Wójt Gminy Lubaczów przyznał nagrody dyrektorom i nauczycielom podległych mu placówek oświatowych. Trafiły one do rąk osób mających szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Fot. gminalubaczow.pl

Dzień Edukacji Narodowej jest każdego roku okazją do docenienia pracy osób w podległych samorządom placówek oświatowych. Tak czyni także Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, a tegoroczne spotkanie odbyło się w Urzędzie Gminy. Obecni byli na nim zaproszeni nauczyciele oraz dyrektorzy szkół i placówek oświatowych z terenu gminy Gminy Lubaczów.

Wójt Gminy podziękował nauczycielom za wysiłek, który wkładają w nauczanie i wychowywanie kolejnych pokoleń. Podkreślił, że zawód nauczyciela jest nie tylko pracą, ale również pasją i misją oraz wielką odpowiedzialnością za kształtowanie młodych umysłów. Wójt pogratulował nagrodzonym, a wszystkim pracownikom oświaty życzył satysfakcji z podejmowanych działań,  wielu sukcesów w pacy zawodowej i spełnienia marzeń – czytamy w komunikacie Gminy Lubaczów.

Nagrody Wójta Gminy Wiesława Kapla odebrali pedagodzy, którzy mają szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej – nauczyciele: Tamara Głaz, Marta Polak, Jadwiga Wacnik, Edyta Hass, Joanna Tkacz, Elżbieta Oleszycka i Jan Kudyba oraz dyrektorzy: Halina Sioma, Bolesław Dydyk, Jolanta Włoch Jadwiga Chomyszyn, Barbara Jaremkiewicz i Anna Pelc.

Podczas spotkania nie zabrakło życzeń i gratulacji oraz rozmów, w trakcie których podkreślono dobrą współpracę placówek oświatowych z samorządem.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here