Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Starosta Lubaczowski nagrodził nauczycieli placówek oświatowych i wychowawczych prowadzonych przez Powiat Lubaczowski. Doceniono ich za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej.

Nagrody trafiły w tym roku do: Małgorzaty Jachyry–Mazepy – dyrektor Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie, Renaty Sieradzkiej–Koperczak – wicedyrektor ds. dydaktycznych Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zespole Placówek w Lubaczowie, Barbary Kurek oraz Janusza Rupera – wicedyrektorów Zespołu Szkół w Lubaczowie, Marty Kozłowskiej – nauczycielki Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie, Alicji Romanowskiej–Sopel – nauczycielki, logopedy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie, Elżbiety Sopel oraz Anny Wrony – nauczycielek Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zespole Placówek w Lubaczowie.

Nagrodzeni pedagodzy odebrali dyplomy w Sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie z rąk Starosty Lubaczowskiego Zenona Swatka oraz Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Lubaczowie Mariusza Pieroga. Spotkanie było również okazją do dyskusji o sukcesach placówek i ich bieżących potrzebach – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Galeria zdjęć, fot. powiatlubaczowski.pl.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here