Lubaczowska B klasa: Unia Łukawiec postawiła się liderowi

0

W ostatnią niedzielę (10.10) rozegrano spotkania ósmej kolejki lubaczowskiej B klasy. Lider z Narola ligi umocnił swoją pozycję, ale pojedynek z Łukawce nie rozstrzygnął się dopiero w końcówce. Najwięcej bramek padło w meczu w Baszni Dolnej.

Fot. MKS Roztocze Narol

Liderem lubaczowskiej B klasy już od jakiegoś czasu jest Roztocze Narol. W ósmej kolejce zespół wygrał kolejny swój mecz. Drużyna ta pokonała Unię Łukawiec 4-3, w zaciętym meczu, a zwycięską bramkę strzelił Mirosław Banaś dopiero w osiemdziesiątej dziewiątej minucie. Zespół z Narola wygrał wszystkie osiem meczy i posiada komplet punktów, a ich bilans bramkowy wynosi 43:10.

Bardzo wysoki wynik padł w meczu Huraganu Baszni Dolnej, przeciwko Leśnikowi Płazów. Huragan pokonał przeciwnika na własnym boisku 8-0. Hattrickiem wykazał się Jakub Tokarz, dwie bramki zdobył Jarosław Gutkowski, oraz po jednej dołożyli: Mateusz Ważny, Krzysztof Młodowiec oraz Dawid Peszko. Drużyna z Baszni Dolnej zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli i ma szansę walczyć o wyjście do wyższej ligi.

Wyniki wszystkich spotkań 8. kolejki lubaczowskiej B klasy:

Legia Oleszyce0-3Walter Opaka
Roztocze Narol4-3Unia Łukawiec
Piast Antoniki0-2Tanew Wola Wielka
LKS Miękisz Nowy3-1Błękitni Zalesie
Huragan Basznia Dolna8-0Leśnik Płazów

Tabela po 8. kolejce:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here