Lubaczowska A klasa: Remisy w walce o lidera

0

W weekend (9-10.10) miały miejsce mecze dziewiątej kolejki lubaczowskiej A klasy. Obie drużyny, które walczą o miejsce na szczycie zagrały na remis.

Dość zaskakująco zakończył się sobotni (9.10) mecz w Wielkich Oczach pomiędzy Gwiazdą Wielkimi Oczami, a Victorią Stary Dzików. Jego ostateczny wynik wyniósł 4-4. Zespół z Wielkich Oczu początkowo prowadził 4-0, a pierwszą bramkę stracił dopiero pod koniec pierwszej połowy. Kolejne trzy padły w 50., 59. i 66. minucie meczu. Obie drużyny walczyły do końca i miały nadzieję na strzelenie tej zwycięskiej bramki. Nieszczęśliwie zawodnik „Gwiazdy” nie wykorzystał rzutu karnego przy wyniku 4-4. W końcówce meczu żółtą kartkę ujrzał jeden zawodnik gospodarzy oraz dwoje zawodników z Dzikowa. Po tym remisie zespół z Wielkich Oczu posiada dwadzieścia punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Poza „Gwiazdą” o miejsce na szczycie walczą Błękitni Futory. Ten zespół również zremisował swój mecz dziewiątej kolejki przeciwko Korzenicy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. Przez to Błękitni mają dwadzieścia jeden punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli.

Aktualnie liderem ligi nadal jest Zdrój Horyniec. Ta drużyna swój mecz miała rozegrać przeciwko Roztoczu Rudzie Różanieckiej, lecz przeciwnik nie dojechał na spotkanie. Zespół z Horyńca-Zdroju rozegrał do tej pory zaledwie osiem spotkań, w chwili gdy rywale znajdujący się pod nim w tabeli mają ich po dziewięć i dziesięć. Zdrój na osiem meczy nie przegrał ani jednego, a jego bilans bramek wynosi 40:4.