Komplety punktów Lubaczowa i Lisich Jam w „okręgówce”

0

W ubiegły weekend (9-10.10) odbyły się spotkania jedenastej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Obie drużyny z powiatu lubaczowskiego odniosły sukces.

Fot. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów

W niedzielę (10.10) swój mecz jedenastej kolejki jarosławskiej „okręgówki” rozegrała drużyną MKS Pogoń-Sokół Lubaczów. Zagrała w roli gospodarza i pokonała Płomień Morawsko 3-0. Już w przerwie meczu wygrywała 1-0 po bramce Piotra Hawrylaka. W drugiej POŁOWIE Lubaczowianie tylko potwierdzili zwycięstwo golami Jarosława Romana i ponownie Piotra Hawrylaka. Dzięki tej wygranej drużyna z Lubaczowa ma na swoim koncie 17 punktów, lecz pozostaje tak jak tydzień temu na siódmym miejscu w tabeli.

Start Lisie Jamy rozegrał swój mecz w sobotę (9.10). Pokonał Santos Piwodę 3-2, po zaciętym meczu i celnym strzale w ostatnich minutach. Bramki dla Startu zdobyli: Miłosz Linek, Igor Taratula i Piotr Kubiszyn. Drużyna z Lisich Jam zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli z ilością 13 punktów. Coraz bardziej oddala się od strefy spadkowej, w której jeszcze niedawno była.

Wyniki wszystkich spotkań 11. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej:

Promyk Urzejowice2-2KS Szówsko
Czarni Pawłosiów1-2Start Pruchnik
Start Lisie Jamy3-2Santos Piwoda
San Gorzyce2-2Orzeł Torki
Pogoń-Sokół Lubaczów3-0Płomień Morawsko
Łęk Ostrów1-0Granica Stubno
GKS Orły3-4Huragan Gniewczyna
Czuwaj Przemyśl0-2LKS Skołoszów
MKS Radymno1-0Sanoczanka Święte

Tabela po 11. kolejce:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here