Przegrana Lubaczowa i wygrana Lisich Jam w „okręgówce”

0

W miniony weekend (2-3.10) miały miejsce spotkania dziesiątej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów tym razem z porażką, wygrała natomiast drużyna z Lisich Jam.

W sobotę (2.10) odbył się mecz Pogoni-Sokoła Lubaczów przeciwko Granicy Stubno. Klub z Lubaczowa przegrał 1-2, po straconej bramce samobójczej w doliczonym czasie. W pierwszej połowie nie padł żaden gol, ale w 60. minucie to zawodnicy ze Stubna objęli prowadzenie. Jakub Szczybyło z Lubaczowa wyprowadził drużynę na remis 10 minut później. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem, lecz obie drużyny walczyły do samego końca. Tym razem poszczęściło się naszemu przeciwnikowi, bo w trzeciej minucie czasu doliczonego piłka po dośrodkowaniu odbiła się od nóg Sebastiana Zająca i wpadła do naszej bramki. Zespół z Lubaczowa spadł po tej porażce na siódme miejsce w tabeli.

Zachęcamy do obejrzenia skrótu sobotniego spotkania.

W niedzielę (3.10) swój mecz dziesiątej kolejki rozegrał Start Lisie Jamy, tym razem przeciwko Orłowi Torki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0, dla Lisich Jam. Jedyną bramkę w meczu zdobył Damian Czerski już w 25. minucie. Żółtą kartkę ujrzeli dwaj zawodnicy Startu – Maciek Polak i Piotr Kubiszyn. Dzięki wygranej drużyna z Lisich Jam ma na swoim koncie 10 punktów i zajmuje 12. miejsce w tabeli. Tym samym nie znajduje się już ona w strefie spadkowej.