Tam, gdzie sprzedaż odbywa się w plenerze… Tam, gdzie sprzedawca działa mobilnie, otwierając swoje stoisko w różnych miejscach… Tam, gdzie handel odbywa się sezonowo… W tym miejscach i sytuacjach doskonale sprawdza się standardowy lub spersonalizowany namiot handlowy. Spersonalizowany namiot handlowy to Twój mobilny punkt sprzedaży, a zarazem doskonała wizytówka Twojej firmy.

Jakie korzyści przynosi namiot handlowy?

Namiot handlowy to rozwiązanie dedykowane dla firm specjalizujących się w sprzedaży mobilnej – na targach, imprezach plenerowych, piknikach tematycznych. To także doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż sezonową w lokacjach rekreacyjnych: nad jeziorem, morzem, w górach.

Rozwiązanie oferuje wiele zalet i przynosi liczne korzyści. Przede wszystkim zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi poprawiając komfort pracy sprzedawcy i zabezpieczając oferowane towary przed zniszczeniem.

Do najważniejszych zalet namiotu handlowego zaliczyć można:

  • – szybkie rozkładanie i składanie namiotu,
  • – możliwość zakładania nowych ścianek,
  • – funkcjonalność w praktyce,
  • – łatwość w transportowaniu,
  • – lekkość.

Standardowy czy spersonalizowany: Na co zwrócić uwagę wybierając namiot handlowy?

Na początek warto odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: Do czego potrzebny mi namiot handlowy? Jeśli naszym celem jest promocja marki na eventach plenerowych z pewnością warto będzie zainwestować w namiot personalizowany. Jeśli nie zależy nam na promocji konkretnej marki lub wręcz nie możemy upowszechniać naszego logo w miejscu prowadzeni sprzedaży niezbędny okaże się namiot standardowy. Namiot standardowy bardzo dobrze sprawdzi się również w sytuacji, w której z jednego mobilnego punktu sprzedaży będziemy korzystać oferując różne produkty – np. w zależności od eventu, w którym bierzemy udział. Obok personalizacji namiotu warto się również zastanowić nad rozmiarem namiotu oraz jego budową. Nie bez znaczenia podczas składania zamówienia będzie również jego kolor. Tam, gdzie chcielibyśmy, ale nie możemy upubliczniać logo dobrym pomysłem jest zamówienie namiotu zgodnego kolorystycznie z systemem identyfikacji wizualnej brandu.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zamawiania namiotu handlowego?

Przed złożeniem zamówienia dobrze wiedzieć, jaki namiot jest nam potrzebny. W tym celu warto określić czy interesuje nas:

  • – namiot otwarty bez ścian,
  • – namiot handlowy z dowolną liczbą ścianek bocznych,
  • – ścianki z oknami lub bez.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here