Wygrana Lubaczowa i remis Lisich Jam w „okręgówce”

0

W weekend (25-26.09) rozegrano spotkania dziewiątej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów wygrał swój mecz, a Start Lisie Jamy zagrał na remis.

W sobotę (25.09) swój mecz dziewiątej kolejki rozegrał MKS Pogoń-Sokół Lubaczów. Drużyna „odbiła się” po ostatniej porażce z liderem ligi (0-3), bo spotkanie z Huraganem Gniewczyna wygrała 4-1. Co ważne, zespół z Lubaczowa przez większość czasu grał w osłabieniu, bo Joachim Tworko został ukarany dwoma żółtymi kartkami i i w 27. minucie musiał opuścić boisko. Bramki dla Pogoni zdobyli: Radosław Hojdak (16. i 74. min.) oraz Krystian Basznianin (4. min), Joachim Tworko (27. min.) i Tomasz Sęga (86. min.). Żółtą kartkę otrzymał również Maciej Grabowski z Lubaczowa i pięciu zawodników z Gniewczyny. Jedyną bramkę dla drużyny przeciwnej zdobył Kacper Trelka w 75. minucie. Dzięki temu zwycięstwu Pogoń-Sokół ma na swoim koncie czternaście punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Również w sobotę (25.09) odbył się mecz pomiędzy Startem Lisie Jamy, a Płomieniem Morawsko. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Pierwszą bramkę w meczu strzelił Dawid Mazur z Morawska w 30. minucie. Dopiero w 86. minucie Maciej Polak zdołał uratować drużynę przed przegraną. Żółtą kartkę ujrzało trzech zawodników z Lisich Jam – Damian Czerski, Igor Taratuła i Bartosz Świstak oraz trzech zawodników z Morawska. Aktualnie Start Lisie jamy ma siedem punktów i mimo remisu spadł z piętnastego na siedemnaste miejsce w tabeli.