W Jarosławiu otwarto biuro senatora Jacka Burego

0

W niedzielę (19.09) w Jarosławiu odbyła się konferencja prasowa senatora Jacka Burego Jacka Burego. Tego dnia oficjalnie rozpoczęło działalność filia biura Polski 2050 – Ruchu Szymona Hołowni.

Podczas konferencji senator Jacek Bury wraz z lokalnymi samorządowcami i członkami stowarzyszenia Polski 2050 poinformował mieszkańców i media o otwarciu filii jego biura senatorskiego. Mieści się ono przy ul. Rynek 26 i jak zapewniano jest otwarte także na spotkania z mieszkańcami powiatu lubaczowskiego.

Wśród uczestników konferencji był m.in. Bartosz Romowicz – burmistrz Ustrzyk Dolnych, który od kilku miesięcy buduje struktury polityczne Polski 2050 Szymona Hołowni.

Gospodarz zapewnił, że będzie można go spotkać w biurze, umawiając się wcześniej przy pomocy jego współpracowników. Dodał także, że zależy mu, aby to biuro było miejscem, gdzie wspólnie z mieszkańcami będzie można napić się kawy, porozmawiać o lokalnych problemach i wspólnie im sprostać – czytamy w komunikacie prasowym organizatorów konferencji.

Biuro czynne będzie od poniedziałku do czwartku w godz. 16 – 17.

elubaczow.com, inf. pras.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here