Lubaczowscy policjanci w akcji „Bezpieczeństwo – pierwsza klasa”

0

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie włączyli się w akcję „Bezpieczeństwo – pierwsza klasa”. W jej ramach prowadzą działania edukacyjno-informacyjne wśród najmłodszych.

Lubaczowscy policjanci w ramach prowadzonych działań odwiedzają uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków. Podczas spotkań rozmawiają z nimi m.in. o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznych zachowaniach w domu, w szkole i podczas zabawy.

W tym tygodniu mł. asp. Anna Hanus-Witko odwiedziła najmłodszych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie, a dzielnicowa sierż. Magdalena Szałaj przeprowadziła pogadankę na temat bezpieczeństwa z uczniami Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej. Podczas tych spotkań, policjantki przypominały najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu, czy bezpiecznego korzystania z internetu – czytamy w komunikacie KPP w Lubaczowie.

Sporą frajdę dla przedszkolaków z Horyńca-Zdroju przegotował tamtejszy dzielnicowy asp. szt. Bartłomiej Wiśniewski. Funkcjonariusz nie tylko rozmawiał z nimi o bezpieczeństwie, ale także pokazał im sprzęt policyjny.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here