Lubaczowska A klasa: Horyniec-Zdrój i Wielkie Oczy walczą o lidera

0

W niedzielę (19.09) miały miejsce spotkania szóstej kolejki lubaczowskiej A klasy. Błękitni Futory remisują mecz, lecz nadal utrzymują się na pozycji lidera. Do walki o pierwsze miejsce w tabeli włączają się kluby z Horyńca-Zdroju i Wielkich Oczu.

Błękitni Futory w niedzielę (19.09) na stadionie w Futorach zaliczyli swój drugi remis w lidzie. Mecz przeciwko Czerwonym Cewków zakończył się wynikiem 1-1. Bramkę dla Futor strzelił Dariusz Źrałka, a dla Cewkowa Mateusz Trybuszek. Po zdobyciu jednego punktu w szóstej kolejce, z łączną liczbą siedemnastu punków, Błękitni nadal utrzymują się na pierwszym miejscu w tabeli.

Zdrój Horyniec swój mecz szóstej kolejki wygrał 6-0 przeciwko Rolnikowi Wólce Krowickiej. Na boisku padł wynik 6-1, lecz jeden z zawodników Wólki Krowickiej grał bez odczekania kary za czerwoną kartkę, więc przyznano walkower 6-0. Z kolei Gwiazda Wielkie Oczy niedzielny mecz przeciwko Orkanowi Zapałów wygrała 5-0. Obie te drużyny mają na swoim koncie po szesnaście punktów, zajmują drugie i trzecie miejsce w tabeli, ale zagrały jeden mecz mniej niż aktualny lider.

Wyniki wszystkich spotkań 6. kolejki lubaczowskiej A klasy:

Roztocze Ruda Różaniecka1-6Graniczni Krowica
Orkan Zapałów0-5Gwiazda Wielkie Oczy
Czarni Oleszyce3-3Juwenia Cieszanów
Zryw Młodów3-0LKS Korzenica
Victoria Stary Dzików2-4Zalew Stary Lubliniec
Błękitni Futory1-1Czerwoni Cewków
Zdrój Horyniec6-0 (wo)Rolnik Wólka Krowicka

Tabela po 6. kolejce:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here