Potrącenie 83-letniego rowerzysty. Mężczyzna trafił do szpitala

4

W piątek (17.09), na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z Krasińskiego w Lubaczowie, doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen.

Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Krasińskiego. Około godz. 9:15 doszło do potrącenia do rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym. 83-letni cyklista został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia – informuje mł. asp. Anna Hanus-Witko.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszych czytelników.

4 komentarze

    • Znajdź sobie statystyki wyjazdów PSP oraz ZRM w naszym powiecie i wtedy zobaczysz ile wyjazdów w ciągu roku ma straż a ile pogotowie. To po pierwsze a po drugie jak ludzie przestaną z byle pierdołą dzwonić po karetkę i sami udadzą się na sor albo do lekarza rodzinnego lub poz to karetki będą mieć mniej wyjazdow do takich właśnie oierdół i będą dostępne dla poważnych stanów chociażby do wypadków drogowych zawałów itp. a po trzecie jak ktoś tu już napisałaś w większości przypadków straż jest wysyłana wcześniej a po czwarte karetka udziela pomocy i przewozi pacjenta do szpitala i nie czeka na fotografa. (To dla żartu ) straż jeszcze zabezpiecza i oczyszcza miejsce zdarzenia w momencie jak karetka z pacjentem jest już w szpitalu dlatego karetki są na mniejszej ilości zdjęć albo nawet są niewidoczne 😁

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here