Wysoka wygrana Lubaczowa i porażka Lisich Jam w „okręgówce”

0

W miniony weekend (11-12.09) rozegrano spotkania siódmej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów wygrał swój kolejny mecz, a drużyna Startu Lisich Jam ponownie bez punktów.

Fot. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów

W niedzielę (12.09) w Dachnowie rozegrano mecz siódmej kolejki jarosławskiej „okręgówki”. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów zagrał przeciwko drużynie Sanoczanka Święte, która aktualnie znajduje się na jedenastym miejscu w tabeli. Zawodnicy z Lubaczowa pokonali przeciwników 5-1. W przerwie Pogoń prowadziła już 3-0, po dwóch golach Radosława Hojdaka w 14. i 18. minucie oraz bramce Macieja Grabowskiego w 22. minucie. Jedyną bramkę dla drużyny przeciwnej strzelił Dawid Piwowar chwile po rozpoczęciu drugiej połowy, bo w 46. minucie. Gole Piotra Hawrylaka (67. min) oraz Jarosława Romana (75. min) zapewniły drużynie z Lubaczowa okazałe zwycięstwo. Co ważne, zawodnicy Sanoczanki dostali aż cztery żółte kartki, natomiast zawodnicy Pogoni zachowali w tej kategorii czyste konto. Dzięki tej wygranej Pogoń-Sokół Lubaczów z jedenastoma punktami po siedmiu meczach zajmuje piąte miejsce w tabeli drużyn.

Dień wcześniej, bo w sobotę (11.09) odbył się pełen emocji mecz pomiędzy Startem Lisie Jamy a Huraganem Gniewczyną. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2, na korzyść Huraganu. Pierwszą bramkę zdobył Jakub Szewczyk z Gniewczyny w 48. minucie. W 69. minucie odpowiedział zawodnik Lisich Jam – Miłosz Linek. Kolejna bramka dla Huraganu wpadła w 78. minucie. Po chwili znowu odpowiedział zespół Lisich Jam – Maciej Polak strzelił już w 80. minucie. Ostatnią, zwycięską bramkę w 88. minucie strzelił zawodnik gości Marcin Piątek. Mimo walki, sobotnia porażka jest kolejną dla drużyny z Lisich Jam. Zespół posiada aktualnie sześć punktów i znajduje się w strefie spadkowej na piętnastym miejscu tabeli.

Wyniki wszystkich spotkań 7. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej:

Santos Piwoda5-1KS Szówsko
Start Pruchnik1-1Orzeł Torki
Promyk Urzejowice2-1Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów1-2Granica Stubno
Start Lisie Jamy2-3Huragan Gniewczyna
San Gorzyce0-2LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów5-1Sanoczanka Święte
Łęk Ostrów0-2MKS Radymno
GKS Orły5-0Czuwaj Przemyśl

Tabela po 7. kolejce:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here