Lubaczowska A klasa: Błękitni Futory wygrywają i nadal liderują

0

W ubiegły weekend (11-12.09) rozegrano mecze piątej kolejki lubaczowskiej A klasy. Błękitni Futory wygrali mecz przeciwko drużynie Roztocza Rudy Różanieckiej i nadal utrzymują się na pierwszym miejscu w tabeli.

Fot. Archiwum

W niedzielę (12.09) miał miejsce mecz przeciwko Błękitnym Futory, a Roztoczem Rudą Różaniecką. Mecz zakończył się przy wyniku 3-0 w 33. minucie z powodu zdekompletowania drużyny z Rudy Różanieckiej. Szybkie dwa gole strzelił Dariusz Żrałka (11. i 14. min.) oraz jednego Piotr Szwed (18. min.). Żółtą kartkę otrzymał zawodnik z Rudy Mariusz Bembenek w 30. minucie. Aktualnie Futory z szesnastoma punktami zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Zdrój Horyniec oraz Gwiazda Wielkie Oczy to drużyny, które z trzynastoma punktami zajmują drugie i trzecie miejsce w tabeli. Obydwie drużyny wygrały swoje mecze w piątej kolejce 3-0, lecz dla Horyńca wystąpił walkower. Na spotkanie ze Zdrojem o czasie nie dojechała drużyna Victorii Stary Dzików.

Najwyższe wyniki w kolejce odnotowano w spotkaniach Zalew Stary Lubliniec – Zryw Młodów 5-1 oraz Czerwoni Cewków – Rolnik Wólka Krowicka 4-0. Najwięcej bramek natomiast wpadło w meczu pomiędzy Korzenicą, a Czarnymi Oleszycami. Mecz ten zakończył się wynikiem 4-3 dla Oleszyc, dając tym samym Czarnym pierwsze punkty w sezonie.

Wyniki wszystkich spotkań w 5. kolejce Lubaczowskiej A klasy:

Błękitni Futory3-0Roztocze Ruda Różaniecka
Czerwoni Cewków4-0Rolnik Wólka Krowicka
Zdrój Horyniec3-0 (wo)Victoria Stary Dzików
Zalew Stary Lubliniec5-1Zryw Młodów
LKS Korzenica3-4Czarni Oleszyce
Juwenia Cieszanów1-2Orkan Zapałów
Gwiazda Wielkie Oczy3-0Graniczni Krowica

Tabela po 5. kolejce:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here