Kim jest młodziutka Andziaks?

5

Użytkownicy Youtube’a spędzają na nim coraz więcej czasu, a sam serwis coraz bardziej zamienia się w medium społecznościowe. Jeszcze nie tak dawno na Youtubie królowały głównie muzyka i teledyski, a dziś władzę nad nim mają coraz to bardziej popularni i wpływowi youtuberzy. Na portalu znajdziesz influencerów tworzących vlogi w niemal każdej kategorii, od specjalistów i edukatorów, przez hobbystów, aż po kanały lifestylowe. Jedną z najpopularniejszych youtuberek ostatnich czasów jest młoda Angelika Zając, tworząca pod pseudonimem Andziaks.

Kanał Andziaks

Na swoim kanale Andziaks pokazuje obszerne relacje ze swojego życia. Jej widzowie to głównie kobiety, które tak jak ona lubią luksusowy styl życia, nawet jeśli tylko w Internecie. Jej filmy skupiają się wokół ważnych wydarzeń z życia jej rodziny, zdrowego stylu życia i licznych podróży. Andziaks zaczynała od publikowania filmów w których relacjonowała swoje drogie zakupy oraz dawała młodym kobietom porady dotyczące makijaży. Kiedy zrozumiała, że widzowie cenią ją za jej szczerość, zdecydowała się na wprowadzenie nowych treści.

Pokazywanie ważnych wydarzeń z życia

Celebrytka nagrywa filmiki wraz z mężem, co sprawia, że relacje z jej życia są bardziej wiarygodne. Oboje wypowiadają się o swoim związku i życiu. Dodatkowo, od samego początku opisywali proces starania się o dziecko i niczego nie ukrywali. Mimo młodego wieku, 24-letnia Andziaks ma już ponadroczną córeczkę i często pokazuje ją na swoim kanale youtube. Nie wszyscy są zachwyceni tym, że młoda youtuberka pokazuje swoją córkę w internecie, pozostaje to jednak jej decyzją. Najważniejsze wydarzenia z życia celebrytów możesz śledzić na portalu https://godzinnik.pl/.

Relacjonowanie licznych podróży

Egzotyczne podróże również są ważną częścią życia Andziaks, a co za tym idzie częścią jej kanału. Młoda dziewczyna odwiedziła już między innymi Hawaje, Meksyk, USA i wiele innych. Część tych podróży odbyła latając z niespełna rocznym dzieckiem, co również budzi wiele kontrowersji. Ogromny wzrost statystyk przyniósł youtuberce pobyt w Meksyku, gdzie prawdopodobnie została okradziona. 

Przegląd produktów i zakupów Andziaks

Równie dużą popularnością na kanale Andziaks cieszą się haule zakupowe i przeglądy zakupionych przez nią produktów. Regularnie publikuje na swoim kanale filmik z zakupów w drogich sklepach, gdzie wydaje tysiące złotych na bardziej i mniej potrzebne jej rodzinie rzeczy. Ze względu na jej zasięgi wiele marek podejmuje z nią współpracę, aby zrecenzowała także ich produkt.

5 komentarze

  1. Czy ojczym Andziaks to Wojciech K. ps. Kura – przyjaciel zabitego gangstera Nikosia? Razem zakładali towarzystwo ubezpieczeniowe Hestia, które następnie zostało sprzedane niemieckiej grupie Ergo, a pozyskane środki posłużyły do inwestycji w branżę hotelarską.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here