W sobotę losowanie loterii AutoLokata 14

0

W sobotnie (11.09) popołudnie będzie miał miejsce finał loterii Autolokata 14. Dowiemy się do kogo trafi mieszkanie w Rzeszowie, Toyota Yaris i inne kilkadziesiąt nagród od Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Autolokata to więcej niż odsetki, to realna szansa na wylosowanie fantastycznych nagród! Losowanie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie w sobotnie popołudnie (11 września 2021 r.) o godzinie 15:00 – informuje Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest organizatorem uznanej w regionie AutoLokaty.

W liczącej ponad ćwierć miliona złotych puli nagród znalazło się położone na osiedlu Przyszłości w Rzeszowie mieszkanie o powierzchni 32,90 m2. W trakcie losowania dowiemy się także do kogo trafi samochód osobowy Toyota Yaris wersja Active. Oprócz tego rozlosowane zostaną: telewizory Philips 55″, konsole PlayStation 5, roboty planetarne Bosch, soundbary Samsung, przecinarki akumulatorowe Stihl, wyciskarki wolnoobrotowe Tefal Infiny Juice, wiertarko wkrętarki Bosch Easy Drill, odkurzacze Amica i blendery Philips.

Wyniki losowania będziecie mogli śledzić NA ŻYWO na naszym portalu!

SOBOTA 11 WRZEŚNIA, GODZ. 15:00.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here