Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „Kraina Uśmiechu” i Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” już niedługo w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021 – 2023” zrealizują dwa zadania.

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „Kraina Uśmiechu” działające przy Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lubaczowie zaprezentuje ogólnodostępny spektakl Teatru Ulicznego o tematyce ekologicznej. W czasie 20 godzin warsztatów uczestnicy pod czujnym okiem Grażyny Bielec, reżyserki, scenarzystki i dyrektora Teatru Małych Form, zapoznają się z historią i istotą Teatru Ulicznego, ale także powrócą do dawnych form spotykania się czy wspólnych dyskusji.

Z kolei Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” wraz z Grupą Inicjatywną w składzie: Marta Dobrowolska, Renata Lechocińska i Delphine Drewniak, przeprowadzą warsztaty grawerskie. Program warsztatów, realizatorki inicjatywy, pod czujnym okiem Anny Hawrylak, stworzą z myślą nie tylko o dzieciach, ale i o całych rodzinach.

– Chcemy, by każdy mógł odkryć kawałek kryształowego i szklanego świata dla siebie z dala od codziennych obowiązków szkolnych i pozaszkolnych. Wszystkie prace wykonane podczas warsztatów zostaną pokazane szerszej społeczności, podczas wystaw w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie – tłumaczą inicjatorki.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here