W środę (09.09) seniorzy MKS Pogoń-Sokół Lubaczów wygrali w drugiej rundzie Pucharu Polski z czwartoligowym KS Wiązownica 2:1 i zapewnili sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Pucharowe starcie w Dachnowie nie rozpoczęło się zbyt dobrze dla lubaczowskiego MKS-u, bo drużyna straciła bramkę już w 11. minucie. Na szczęście w 29. minucie gracze Pogoni-Sokoła odrobili straty i zeszli na przerwę remisując. W drugiej połowie, to goście mieli doskonałą okazję do wyjścia na prowadzenie, ale rzut karny obronił bramkarz Pogoni-Sokoła. Mecz rozstrzygnął się w samej końcówce. Wtedy to arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy, który skutecznie wykorzystał kapitan Radosław Hojdak.

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów: Ivan Chekalov – Paweł Hawrylak, Damian Cisek, Łukasz Kamień, Sebastian Zając, Maciej Grabowski, Jakub Szczybyło, Krystian Basznianin, Jarosław Roman, Michał Krzemiński, Radosław Hojdak (Joachim Tworko), Patryk Dawidowicz, Piotr Hawrylak, Tomasz Sęga.

Start Lisie Jamy – MKS Kańczuga [0:3]

Piłkarze Startu Lisie Jamy nie przystąpili do meczu z Kańczugą. Oddali mecz walkowerem.