Lubaczowska A klasa: Błękitni Futory remisują, ale utrzymują się na szczycie

0

Za nami czwarta kolejka lubaczowskiej A klasy. Lider z Futor tym razem zremisował, ale zachował miejsce na szczycie tabeli. Błękitnych goni Zdrój Horyniec, który wygrał mecz przeciwko Zrywowi Młodów 7-0.

Niedzielny (5.09) pełen emocji mecz Błękitnych Futory przeciwko drużynie Rolnik Wólka Krowicka zakończył się remisem 2-2. Pierwsza bramka padła już w trzeciej minucie. Dla Rolnika strzelił Marcin Janiszewski. W dwudziestej pierwszej minucie odpowiedział bramką Dariusz Żrałka – zawodnik z Futor. Błyskawicznie wynik poprawił Mirosław Kubiszyn strzelając dla Rolnika zaledwie dwie minuty później. W osiemdziesiątej pierwszej minucie sędzia musiał sięgnąć po dwie czerwone kartki, dla Sebastiana Owcy (Błękitni Futory) i Kuby Misztala (Rolnik Wólka Krowicka). Zaraz przed końcem (88. min.) Karol Kudyba strzelił bramkę na 2-2. Dzięki temu Błękitni utrzymują się na pierwszym miejscu tabeli posiadając trzynaście punktów.

Zaraz za nimi z dziesięcioma punktami znajduje się Zdrój Horyniec, który swój mecz ze Zrywem Młodów wygrał 7-0. Również wysoko, też z dziesięcioma punktami znajduje się Gwiazda Wielkie Oczy. Ta drużyna swój mecz czwartej kolejki lubaczowskiej A klasy wygrała 4-0. Pokonała drużynę z Rudy Różanieckiej. Ciekawie zapowiadały się także derby gminy Stary Dzików – niestety kibice bramek tu nie zobaczyli. Kiepskiej passy nie przerwali Czarni Oleszyce, mimo, że na boisku młodych zawodników wspierali tym razem starsi koledzy.