W środę (01.09) miały miejsce spotkania zaległej czwartej kolejki jarosławskiej ligi okręgowej. Drużyna z Lubaczowa wygrała w meczu przeciwko GKS Orły, a Start Lisie Jamy przegrał z Radymnem.

W środę (01.09) o godzinie 17:00 w miejscowości Orły odbył się mecz pomiędzy Pogonią-Sokołem Lubaczów, a GKS-em Orły. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Lubaczowa przy wyniku 2-0. W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, natomiast w drugiej Jakub Szczybyło oraz Piotr Hawrylak strzelili dwa gole zaraz po sobie (60. i 64. min). W dziewięćdziesiątej minucie zawodnik Pogoni – Michał Kuziemski dostał żółtą kartkę. Sędzia musiał sięgnąć po kartkę również dla dwóch zawodników drużyny przeciwnej. Jest to drugi z rzędu wygrany mecz Pogoni-Sokoła. Dzięki temu mają oni aktualnie 8 punktów i zajmują siódme miejsce w tabeli. Tym samym przeskoczyli drużynę z Lisich Jam.

Również w środę mecz czwartej kolejki jarosławskiej „okręgówki” rozegrała drużyna Startu Lisie Jamy. Przegrała w spotkaniu z Radymnem 1-2. Nie zyskała żadnego punktu i spadła z szóstego na dziewiąte miejsce.