Lubaczowska A klasa: Futory górą w meczu na szczycie

0

W weekend (28-29.08) miała miejsce trzecia kolejka Lubaczowskiej A klasy. W meczu na szczycie Victoria Stary Dzików została pokonana przez Błękitnych Futory. Spore strzelanie urządzili sobie gracze horynieckiego Zdroju.

Sobotni (28.09) mecz pomiędzy dotychczas niepokonanymi drużynami – Victorią Stary Dzików, a Błękitnymi Futory zakończył się wynikiem 3-1, na korzyść drużyny z Futor. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna z Dzikowa, bo Mirosław Machczyński strzelił już w 15. minucie. Błękitni odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie bramką Artura Łakomego w 41. minucie. Ten sam zawodnik strzelił kolejną bramkę zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy (49. min). Później już tylko Maciej Pytel zapewnił wygraną swojej drużynie w 76. minucie. Aktualnie Błękitni Futory są pierwsi w tabeli z liczbą 9 punktów, a Victoria Stary Dzików spadła na piąte miejsce.

Spore strzelani urządzili sobie gracze horynieckiego Zdoju. KS pokonał u siebie Czarnych Oleszyce aż 6:0. Zespół Czarnych zawodzi w rozgrywkach i obecnie zamyka tabelę z 15 straconymi bramkami.