Miejski Dom Kultury w Lubaczowie rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do grup teatralnych. Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży oraz seniorów.

Program zajęć teatralnych ułożony został tak, by stworzyć warunki do efektywnego rozwoju umiejętności scenicznych. Uczestnicy nauczą się wyrażania emocji i pielęgnowania otwartości, co też pozytywnie wpłynie na ich relacje z rówieśnikami. W ofercie MDK znalazły się zajęcia „Pierwsze kroki na scenie – wierszykowanie”, które skierowane są do dzieci z klas 0-III. W czasie lekcji maluchy przygotowane zostaną do występów publicznych. Dla nieco starszych dzieci, tych z klas V-VIII MDK prowadzi zapisy do Teatru Tańca. Z kolei młodzież (z klas VII i VIII oraz szkół średnich) może wejść do grona aktorów Teatru Małych Form i popracować nad kulturą żywego słowa, dykcją, publicznymi występami czy emisją głosu. Natomiast seniorów MDK zaprasza na zajęcia teatralne dla dorosłych w grupie 50+.

Więcej informacji pozyskać można w MDK w Lubaczowie od poniedziałku do środy w godz. 11:00 – 15:00 lub telefonicznie pod numerem (016) 632 14 97 wew. 21.

Ze względu na nadal obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19 ilość miejsc ograniczona.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here