Zakończył się jeden z największych festiwali w Polsce – CieszFanów Festiwal. Jego organizatorzy pokazali, że są nie tylko miłośnikami dobrej muzyki, ale także Eko. Na placu pojawiła się ogromna metalowa konstrukcja, do której można było wrzucać plastikowe butelki.

Małe miasteczko na Podkarpaciu – Cieszanów – ugościło ponad 4 tys. miłośników rocka. Fani mocniejszych dźwięków przez trzy dni (19-21 sierpnia) bawili się przy muzyce Kazika, Kwiatu Jabłoni, Big Cyc, Łydki Grubasa, Farben Lehre i Lej Mi Pół. Na scenie wystąpiły również takie gwiazdy jak: Hańba!, The Analogs, Jelonek, Dr Misio, Tabu, Boleo & Follow The Riddim, Zenek Kupatasa, Pull The Wire, Psy Wojny.

Dyrektor festiwalu Marcin Piotrowski podkreśla, że podczas planów organizacyjnych skupił się także na aspekcie ekologicznym. W związku z tym w czasie wydarzenia można było zauważyć inicjatywy związane z ochroną środowiska, takie jak Operacja Czysta Rzeka czy Każda Puszka Cenna. W jej ramach na placu pojawiła się ogromna metalowa konstrukcja, na którą składały się litery CFF. Służyły one za kontener, do którego można było wrzucać plastikowe puszki. Cięcie laserem oraz lakierowanie proszkowe wykonała firma Bat-Gaz z Tomaszowa Lubelskiego zajmującą się profesjonalną obróbka blach w technologii CNC. Jak można było zauważyć Bat-Gaz stosując tę najnowszą metodę precyzyjnego cięcia blach potrafi w pełni ustosunkować się do przeróżnych oczekiwań i potrzeb klientów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here